Oferta pracy w WSSE w Gdańsku

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku zatrudni absolwentkę szkoły o kierunku z zakresu nauk humanistycznych, prawnych lub ekonomicznych do prac o charakterze kontrolno-administracyjno-reprezentacyjno-buirowym.

Od kandydatek wymagana jest szczególnie: dokładność, obowiązkowość, dyspozycyjność , w powiązaniu z umiejętnością czytania ze zrozumieniem, redagowaniem i korektą tekstów związanych z funkcjonowaniem szkoły wyższej, jak również bardzo wysokie kompetencje w zakresie języka polskiego.

Zgłoszenia w dowolnej formie, zawierające własnoręcznie napisane uzasadnienie zainteresowania ofertą, wraz z aktualnym zdjęciem, należy przesłać do 15 listopada br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Inne informacje pod numerem telefonu 668 808 337.