okladka sierpien 2019

NOWOŚĆ! 5-letnie jednolite studia magisterskie: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna to nowy kierunek studiów w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku, które od nowego roku akademickiego 2019/2020 prowadzone będą jako pięcioletnie jednolite studia magisterskie.

Odpowiadają one wymogom kształcenia nauczycieli zawartym w aktualnym prawie o szkolnictwie wyższym, a ich program pozwala na nabycie wiedzy i kompetencji pozwalających na realizację, na wysokim poziomie celów i potrzeb edukacyjnych dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych.

Nasi absolwenci bez trudu znajdą pracę w żłobkach, placówkach wychowania przedszkolnego, szkołach podstawowych, świetlicach, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, placówkach i klasach integracyjnych czy zakładach opieki zdrowotnej. Zapisy trwają! Zapraszamy!