okladka sierpien 2019

WSSE w Gdańsku - wiarygodna, solidna uczelnia

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku to uczelnia kształcąca od 18 lat, posiadająca akredytacje Polskiej Komisji Akredytacyjnej, zapewniająca wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną - praktyków z pasją.

Wiarygodność uczelni oraz jej solidność i wysoką jakość kształcenia podkreślają wyróżnienia prestiżowymi ogólnopolskimi nagrodami za nowoczesne kształcenie (EuroSymbol 2015) i skuteczne zarządzanie (Siła Skutecznego Zarządzania 2017) przez Monitor Rynkowy w Dzienniku Gazecie Prawnej i Monitor Biznesu w Rzeczpospolitej. Uczelnia została także doceniona przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i nagrodzona Polską Nagrodą Innowacyjności 2018.

wyroznienia 2019.08.08