logoLO2

Platforma Moodle

Instrukcja dla studentów

1. Dostęp do platformy jest możliwy po uzyskaniu od administratora platformy indywidualnej nazwy użytkownika i hasła, poprzez wysyłanie maila z podaniem imienia i nazwiska, nr pesel, nazwy wydziału i kierunku studiów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2.

3. Po otrzymaniu loginu i hasła należy zalogować się do platformy i wybrać: rodzaj studiów, semestr,  kierunek, rok i nazwę przedmiotu. Aby zapisać się na przedmiot prowadzony w ramach danej specjalności w semestrze należy podać hasło dostępowe. Jest to pierwszy człon nazwy przedmiotu (małe litery)!

Przykłady
    Socjologia - hasło dostępowe aby wejść do kursu - socjologia
    Adaptacja dziecka w grupie - adaptacja
    Współczesne problemy - współczesne

W przypadku wystąpienia problemów proszę pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.