Treść porozumienia

Treść porozumienia

Treść porozumienia

PrzSam 2016-06

Treść porozumienia

PrzSam 2016-05

plakat rusocin

 

Informacje o studiach

PrzSam 2016-04

pismoMM

PrzSam 2016-03


kn 26 03

Porozumienie o współpracy z NSZZ Policjantów

W dniu  4 marca 2016r, w siedzibie Wyższej Szkoły Społeczno- Ekonomicznej w Gdańsku, zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Społeczno- Ekonomiczną , a NSZZ Policjantów          woj. pomorskiego.  Z jego treści wynika m.in. że Wyższa Szkoła Społeczno- Ekonomiczna w Gdańsku zobowiązała się do udzielania preferencyjnych warunków udziału członków  ZW NSZZ Policjantów oraz osób wskazanych i skierowanych przez Zarząd Wojewódzki w różnych formach kształcenia (a w tym w ramach studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz podyplomowych)  proponowanych przez Wyższą Szkołę Społeczno- Ekonomiczną, a  NSZZ Policjantów woj. pomorskiego zadeklarowało różne przedsięwzięcia promujące działalność Wyższej Szkoły Społeczno- Ekonomicznej w Gdańsku.

Treść porozumienia

 

 

 

Zaproszenie Arcybiskupa Marka Jędrzejewskiego

 

Informacja o konkursie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

 

ps-luty16

 

 

podziekowania03 16


certyfikat03 16


fundusze02 17 16


wup17 02 2016


pismo gmin


Referat dr inż. Sławomir Niecko BarcelonaXII Międzynarodowa Konferencja Naukowa MANAGEMENT 2016

 

 6krokowdosukcesu

 

konferencjapr1


konferencjapr2XVII Międzynarodowa Konferencja Naukowa

 

 

Przegląd samorządowy

 

 

przymrodzin

 

jakBycLepszym

 

 

marcello

 


Przegląd Samorządowy

 

 


Euro Symbol NOWOCZESNEGO KSZTAŁCENIA 2015 dla Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku 

s2005 126 listopada 2015 r. przedstawiciele blisko siedemdziesięciu firm i instytucji zgromadzili się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na gali wręczenia nagród programu Symbol 2015 oraz Balu Laureata, zorganizowanym z okazji jubileuszu programu.

Od pięciu lat redakcja „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej” wyróżnia Symbolami i EuroSymbolami wybitne firmy, jednostki naukowe, samorządy, spółdzielnie i instytucje kulturalne. Laureatów łączą wspólne wartości, znakomita polityka zarządzania i jakości, rozwój innowacyjności, wykorzystanie funduszy unijnych oraz aktywność w przestrzeni społecznej. W ciągu pięciu lat przyznano około 250 tytułów w skali całego kraju. Tradycyjnie, listopadowa gala była okazją do spotkań, nawiązywania kontaktów, a w tym roku także i do zabawy. Finał jubileuszowej edycji zgromadził również wybranych laureatów z poprzednich edycji programu, a także przedstawicieli mediów.

s2005 2Za rozstrzygnięcia piątej edycji programu odpowiadała Kapituła, w której zasiedli m.in.: Henryk Warkocz – prezes TÜV Nord Polska, jednostki certyfikacyjnej o ponad 140 letniej tradycji w Niemczech, wielokrotnie odznaczany menedżer, aktywny propagator innowacyjności i zasad dobrych praktyk biznesowych, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego dr hab. Robert Tomanek – prorektor największej ekonomicznej uczelni w południowej Polsce, znakomity specjalista z zakresu finansów i rozwoju, ekspert ds. transportu; dr Jan Rzymełka – znany działacz społeczny i samorządowy, który w Sejmie zajmował się m.in. pracą w obszarach geologiczno-górniczych, klimatyzmu, zrównoważonego rozwoju czy ochrony środowiska oraz pozostaje członkiem wieku instytucji ekologicznych w kraju i na świecie; oraz Tadeusz Biedzki – medioznawca, niezas2005 3leżny przedsiębiorca, podróżnik i literat, w latach 70. i 80. dziennikarz „Polityki” i „Przeglądu Tygodniowego”, redaktor naczelny „Trybuny Śląskiej”. W Kapitule zasiada również Jakub Lisiecki – redaktor naczelny „Monitora Rynkowego” oraz „Monitora Biznesu”, a także Joanna Drzazga-Lisiecka – wydawca obu tytułów.

Patronatem medialnym uroczystość objęła „Rzeczpospolita” i Telewizja Polska. Część artystyczną rozpoczął znakomity występ Krzysztofa Krawczyka, który wraz z zespołem przypomniał publiczności swoje niezapomniane przeboje. Taneczny nastrój podtrzymał Hirek Wrona, prowadząc balową część wydarzenia.
W imieniu Rektora WSSE w Gdańsku nagrodę Euro Symbol NOWOCZESNEGO KSZTAŁCENIA 2015 odebrał Pan Antoni Piechniczek.

26 listopada 2015 r. przedstawiciele blisko siedemdziesięciu firm i instytucji zgromadzili się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na gali wręczenia nagród programu Symbol 2015 oraz Balu Laureata, zorganizowanym z okazji jubileuszu programu.

 

Od pięciu lat redakcja „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” oraz „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej” wyróżnia Symbolami i EuroSymbolami wybitne firmy, jednostki naukowe, samorządy, spółdzielnie i instytucje kulturalne. Laureatów łączą wspólne wartości, znakomita polityka zarządzania i jakości, rozwój innowacyjności, wykorzystanie funduszy unijnych oraz aktywność w przestrzeni społecznej. W ciągu pięciu lat przyznano około 250 tytułów w skali całego kraju. Tradycyjnie, listopadowa gala była okazją do spotkań, nawiązywania kontaktów, a w tym roku także i do zabawy. Finał jubileuszowej edycji zgromadził również wybranych laureatów z poprzednich edycji programu, a także przedstawicieli mediów.

 

Za rozstrzygnięcia piątej edycji programu odpowiadała Kapituła, w której zasiedli m.in.: Henryk Warkocz – prezes TÜV Nord Polska, jednostki certyfikacyjnej o ponad 140 letniej tradycji w Niemczech, wielokrotnie odznaczany menedżer, aktywny propagator innowacyjności i zasad dobrych praktyk biznesowych, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego dr hab. Robert Tomanek – prorektor największej ekonomicznej uczelni w południowej Polsce, znakomity specjalista z zakresu finansów i rozwoju, ekspert ds. transportu; dr Jan Rzymełka – znany działacz społeczny i samorządowy, który w Sejmie zajmował się m.in. pracą w obszarach geologiczno-górniczych, klimatyzmu, zrównoważonego rozwoju czy ochrony środowiska oraz pozostaje członkiem wieku instytucji ekologicznych w kraju i na świecie; oraz Tadeusz Biedzki – medioznawca, niezależny przedsiębiorca, podróżnik i literat, w latach 70. i 80. dziennikarz „Polityki” i „Przeglądu Tygodniowego”, redaktor naczelny „Trybuny Śląskiej”. W Kapitule zasiada również Jakub Lisiecki – redaktor naczelny „Monitora Rynkowego” oraz „Monitora Biznesu”, a także Joanna Drzazga-Lisiecka – wydawca obu tytułów.

 

Patronatem medialnym uroczystość objęła „Rzeczpospolita” i Telewizja Polska. Część artystyczną rozpoczął znakomity występ Krzysztofa Krawczyka, który wraz z zespołem przypomniał publiczności swoje niezapomniane przeboje. Taneczny nastrój podtrzymał Hirek Wrona, prowadząc balową część wydarzenia.

 

 

Przegląd Samorządowy

 

 

 

rolasamorzadu
 

konkurs prac2015 informacja

Regulamin konkursu

 

 

expo
 

 

11listopada

ead 1 2015

 

ead 2 2015

 

role kier s

 

 

 

 

 

recznikpdz

 

 

klaster

 

konferencja15 09 24

 

 

cieciorka

 

mopshel 3

 

Projekt