LanguageCert Test of English (LTE) Listening & Reading

Kod rabatowy/promocyjny: E033A2 (dla kandydatów rejestrujących się w Polsce)

40D2AC (dla kandydatów rejestrujących się poza Polską)

INFORMACJE O EGZAMINIE

LTE Listening & Reading: doskonały początek Twojej przygody z certyfikacją języka angielskiego!

Na dzisiejszym globalnym rynku pracy posiadanie potwierdzonych umiejętności języka angielskiego jest kluczowe dla sukcesu. Dla studentów zbliżających się do ukończenia studiów i wchodzących na rynek pracy, kluczowe jest wykazanie swojej biegłości językowej potencjalnym pracodawcom.

Certyfikaty LanguageCert LTE A1-C2 oferują kompleksową ocenę Twoich umiejętności języka angielskiego w biurze, dostarczając pracodawcom na całym świecie dowodów Twojej biegłości językowej. Co więcej, do egzaminu przystąpisz online z domu, pod nadzorem egzaminatora w czasie rzeczywistym.

Zdając ten egzamin, nie tylko pokażesz swoje zaangażowanie w poprawę swoich umiejętności językowych, ale także zdobędziesz przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Ważne: Certyfikaty LanguageCert LTE są ważne dożywotnio, nie posiadają daty ważności!

Podejmij pierwszy krok w kierunku kariery zawodowej, zdobywając międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego!

LanguageCert LTE A1-C2:

 • Zaprojektowany specjalnie dla studentów zbliżających się do ukończenia studiów i wchodzących na rynek pracy.
 • Certyfikaty LanguageCert są ważne dożywotnio, nie wygasają!
 • LTE zawsze się zdaje, o poziomie na certyfikacie decyduje liczba zdobytych punktów
 • Egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy, testuje i potwierdza niezbędne na rynku pracy umiejętności .
 • Dostępny z domu, zdawany online pod okiem egzaminatora w czasie rzeczywistym, bezpiecznie, wygodnie i oszczędnie.
 • Wyniki w 2 dni robocze (Raport Wyników, Certyfikat oraz Cyfrowa Odznaka)
 • Egzamin adaptywny, dynamicznie dopasowuje pytania do poziomu zaawansowania kandydata aby precyzyjnie zakwalifikować na konkretny poziom.
 • Międzynarodowe potwierdzenie Twoich umiejętności językowych poprawi Twoje perspektywy akademickie i zawodowe.
 • Certyfikat to doskonały sposób na pokazanie Twojego zaangażowania w rozwijanie swoich umiejętności ponad wymagane minimum
 • Większa pewność siebie w komunikacji z ludźmi z całego świata.

Zarejestruj się na LanguageCert LTE A1-C2 aby zdobyć oficjalny, międzynarodowy certyfikat i wyróżnić się na rynku pracy!

 

Kod rabatowy/promocyjny: E033A2 (dla kandydatów rejestrujących się w Polsce)

40D2AC (dla kandydatów rejestrujących się poza Polską)

Zarejestruj się na egzamin, który zdasz online z domu: https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-test-of-english-lte/a1--c2-listening-and-reading

Zobacz fil ze szczegółowymi informacjami o egzaminie: https://youtu.be/Zq9u4I_Esto

 

STRUKTURA EGZAMINU I GŁÓWNE CECHY

Egzamin LanguageCert LTE A1-C2 to kompleksowa ocena Twoich umiejętności języka angielskiego w biurze, moduł Słuchanie i Czytanie to doskonały początek Twojej certyfikacji językowej. Ten egzamin zdawany online pod nadzorem egzaminatora, jest zaprojektowany w celu oceny Twojej zdolności do posługiwania się angielskim w rzeczywistych sytuacjach biznesowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla studentów zbliżających się do ukończenia studiów i wchodzących na rynek pracy, chcących rozbudować swoje CV. Dodanie Certyfikatu LTE zwiększy widoczność Twojego profilu, pomoże szybciej znaleźć pracę luby uzyskać awans!

Zadania egzaminacyjne:

 • Listening: Ta część egzaminu składa się z 25 pytań i testuje Twoją zdolność rozumienia mówionego angielskiego w różnorodnych sytuacjach biznesowych.
 • Reading: Ta część egzaminu składa się z 35 pytań i testuje Twoją zdolność rozumienia pisanego angielskiego w różnorodnych sytuacjach biznesowych.

Dlaczego warto przystąpić do LTE A1-C2?

Certyfikat LanguageCert Test of English (LTE) pozwoli Ci szybciej dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną! Rekruterzy z całego świata ufają certyfikatom LanguageCert, a posiadanie jakiegokolwiek certyfikatu w Twoim portfolio jest zawsze lepsze niż "deklaracje" Twojej znajomości języka angielskiego.

ltelr01.png

Pomóż rekruterom znaleźć i zatrudnić Cię szybciej! LTE został zaprojektowany, aby udowodnić Twoje "umiejętności przetrwania w języku angielskim" w środowisku pracy. Zawsze zdajesz egzamin, Twój wynik jest określany przez poprawne odpowiedzi w bardzo nowoczesnym, adaptywnym formacie testu.

JAK SKORZYSTAĆ Z KODU RABATOWEGO/PROMOCYJNEGO?

Kod rabatowy/promocyjny: E033A2 (dla kandydatów rejestrujących się w Polsce)

40D2AC (dla kandydatów rejestrujących się poza Polską)

Zarejestruj się na egzamin tutaj: https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-test-of-english-lte/a1--c2-listening-and-reading

ltelr02.png

Wybierz Listening & Reading i klinknij Book

ltelr03.png

Wpisz swój kod rabatowy i kliknij Apply

ltelr04.png

Zobaczysz zastosowany kod promocyjny i naliczoną zniżkę (która może się różnić w zależności od kraju, z którego się rejestrujesz), kliknij przycisk Schedule or Edit Date & Time

ltlr05.png

Na tej stronie będziesz mógł:

 • Wybrać język w jakim będzie prowadzona część administracyjna egzaminu (wybór Twojego ojczystego języka, jeśli jest dostępny, pomoże Ci w części administracyjnej egzaminu, prowadzący będzie mówił w języku, który wybierzesz
 • Użyć strzałek, aby wybrać dzień egzaminu (masz 12 miesięcy na wybranie daty egzaminu)
 • Wybrać godzinę rozpoczęcia egzaminu
 • Zakończyć wybór daty i godziny i przejść do płatności

ltelr07.png

Będziesz poproszony o utworzenie konta kandydata, wypełnij wymagane pola.

Następnym krokiem będzie dokonanie płatności. Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji i dodatkowe instrukcje drogą mailową.

Wskazówka: Po zakupie egzaminu będziesz miał 12 miesięcy od daty zakupu na wybór daty i godziny egzaminu, w zależności od dostępności miejsc egzaminacyjnych. Możesz wybrać język, w którym prowadzący egzamin będzie mówił, podczas przechodzenia przez część administracyjną egzaminu – wybór Twojego ojczystego języka (jeśli jest dostępny) zmniejszy stres egzaminacyjny

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Kurs przygotowujący online do LanguageCert Test of English (LTE)!

Moduł Listening & Reading!

Jeśli planujesz zdać LTE Listening & Reading lub SZCZEGÓLNIE jeśli już się zarejestrowałeś/aś, ten kurs jest idealny dla Ciebie:

Twój kod rabatowy na zakup kursu: LAC406 da Ci 30% zniżki!

Kliknij tutaj, aby przejść do kursu przygotowawczego do modułu Listening & Reading:

https://lynkoacademy.podia.com/lte-listening-reading


Przykładowe testy/arkusze egzaminacyjne

Na stronie internetowej LanguageCert dostępne są przykładowe testy, możesz pobrać pakiety egzaminacyjne tutaj: https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-test-of-english-lte/a1--c2-listening-and-reading

… w sekcji Official preparation material na wsponianej stronie (przewiń stronę w dół i rozwiń zakładkę).

 

Przygotuj swój komputer do egzaminu:

Aby Twój egzamin przebiegł pomyślnie, musisz odpowiednio przygotować swój komputer, zapoznaj się z poniższymi wytycznymi, które pomogą Ci przygotować techniczną część przystąpienia do egzaminu.

https://www.languagecert.org/en/exam-types/online-exams/olp-guidelines

Wskazówka: Ustaw kamerę w taki sposób, aby drzwi do Twojego pokoju były za Tobą, dzięki czemu egzaminator będzie mógł wiedzieć Ciebie i drzwi za Tobą. Usuń wszystkie materiały ze swojego biurka, ustaw telefon w trybie cichym w razie konieczności kontaktu, nie wyłączaj go całkowicie.

WYNIKI EGZAMINÓW

Twój wynik będzie wyrażony na skali punktowej od 10 do 100 punktów, zależnie od liczby uzyskanych punktów, zakwalifikujesz się na jeden z 6 poziomów wg skali Rady Europy CEFR:

C2 = 90-100 punktów
C1 =
75-89 punktów
B2 =
60-74 punktów
B1 =
40-59 punktów
A2 =
20-39 punktów
A1 =
10-19 punktów
0    = 
0-9 punktów

PRZYKŁADOWY CERTYFIKAT

pclr

Przykładowy Certyfikat LanguageCert Test of English (LTE) Listening & Reading

ZALETY EGZAMINÓW LANGUAGECERT LTE

Egzamin nadzorowany online– zdaj LTE nie wychodząc z domu!

Zobacz wideo informacyjne: https://youtu.be/E-YBTMH5RZo?si=VUBkAb2KgliKxEDq

Online Live Proctoring oznacza, że umawiasz się na spotkanie ze swoim egzaminatorem online i łączysz się na żywo, aby zdać egzamin w bezpiecznym i wygodnym środowisku choćby swojego pokoju. Dzięki tej metodzie dostarczania egzaminu oszczędzasz czas i pieniądze, masz dużą elastyczność w wyborze daty i godziny egzaminu oraz zdajesz egzamin 1 na 1 ze swoim egzaminatorem. Nie ma potrzeby dostosowywania swojego harmonogramu do innych kandydatów czy dostępności centrów egzaminacyjnych.

Wskazówka:

Egzamin LTE podzielony jest na trzy moduły: Słuchanie & Czytanie (LTE Listening & Reading), Mówienie (LTE Speaking) oraz Pisanie (LTE Writing), każdy z osobnym Certyfikatem. Możesz zdecydować, który z nich zdawać jako pierwszy, na przykład: Słuchanie & Czytanie to świetny początek Twojej podróży, aby przezwyciężyć stres egzaminacyjny i uzyskać pierwszy Certyfikat z języka angielskiego. Mówienie w LTE sprawdza umiejętność językową, która jest często najbardziej pożądana w świecie pracy i komunikacji. Pisanie w LTE obejmuje bardzo ważną umiejętność, którą możesz pokazać, aby ukończyć swoją podróż z egzaminami LTE. Pisanie e-maili i uczestnictwo w chatach po angielsku są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Cyfrowa odznaka LanguageCert, cenny dodatek do CV i profilu online!

Dodanie cyfrowej odznaki LanguageCert do swojego CV czy aplikacji z pewnością przyciągnie uwagę rekrutera. W coraz bardziej globalnym świecie, umiejętność przekazania swojej wiedzy czy pokazania swoich umiejętności w języku obcym staje się ważniejsza niż konkretne kompetencje zawodowe, które wymagają mniej czasu do nauczenia. Podkreślenie swoich umiejętności językowych za pomocą cyfrowej odznaki, przesunie Cię jako kandydata na początek listy zaproszeń na rozmowę kwalifikacyjną. Po zdaniu egzaminu, Twoja odznaka będzie czekać na Ciebie na Twoim profilu na stronie LanguageCert.

 colr

 

mopshel 3

 

Projekt