Nowość na studiach podyplomowych WSSE! W wyniku współpracy Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku z firmą PROFI COMPETENCE już od października 2020 oferujemy Państwu wyjątkowe bloki tematyczne z zakresu wykorzystywania narzędzi psychometrycznych: testów do badania osobowości, predyspozycji i kompetencji zawodowych w praktyce!

 

Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie coachingu i rozwoju osobistego. Obszernie omówione narzędzia psychometryczne, aspekty psychologiczne oraz zajęcia praktyczne z wykorzystaniem testów z BAZY PROFI COMPETENCE wyposażą słuchaczy w niezbędną wiedzę do diagnozowania osób w zakresie predyspozycji osobowościowych i zawodowych oraz pracy z klientem nad innymi obszarami rozwoju przy użyciu testów psychologicznych.

 

Po ukończeniu studiów podyplomowych każdy słuchacz poza wiedzą teoretyczną i praktyczną otrzyma Certyfikat ukończenia akredytowanego szkolenia PROFI COMPETENCE TEST oraz uprawnienia do pracy z narzędziami PCT. Certyfikat umożliwia również zakup licencji na testy z Bazy PC po preferencyjnych cenach.

 

Dzięki tym studiom zyskujesz nie tylko wiedzę i umiejętności, ale również profesjonalne i prestiżowe narzędzia pracy!

 

Więcej o BAZIE TESTÓW PROFI COMPETENCE → PROFI COMPETENCE

 

Zdobądź Certyfikat PCT i zyskaj dostęp do bazy najskuteczniejszych testów psychologicznych. Bądź swoją najlepszą inwestycją!

piramida

 

mopshel 3

 

Projekt